menu

Szara Wilczyca

Poczuj się częścią natury

"O, cóż jest piękniejszego niż wysokie drzewa". Leopold Staff

Decydując się na rezerwację potwierdzają Państwo zapoznanie się i akceptację Regulaminu.

Dom Szara Wilczyca

Ilość osób: maksymalnie 4 (w tym dzieci) Cena za dobę
do 650 zł


Domy Szczwany Lis i Szlachetny Jeleń

Ilość osób: maksymalnie 4 (w tym dzieci) Cena za dobę
do 480 zł


Dom Samotny Wilk

Ilość osób: maksymalnie 2 (w tym dzieci) Cena za dobę
do 430 zł


W cenie wynajmu wliczone są: woda, prąd, pościel, ręczniki.

Rezerwacja jest ostatecznie wiążąca po wpłaceniu zadatku w wysokości 50%. W momencie nie pojawienia się Gościa pierwszego dnia zarezerwowanego terminu - rezerwacja wraz z zadatkiem przepada. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

Od Gości pobierana jest ZWROTNA kaucja w wysokości 500zł, będąca zabezpieczeniem na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez Gości podczas pobytu.

W przypadku pozostawienia domku nieposprzątanego pobieramy opłatę za sprzątanie w wysokości 200zł. Opłata nie zostanie pobrana jeżeli Goście posprzątają dom we własnym zakresie (pomyte naczynia, wyrzucone śmieci, odkurzone podłogi etc...).

Na terenie domków obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Doba trwa od godziny 16.00 do godziny 11.00 dnia następnego.

Minimalna długość pobytu to 2 doby (3 dni). W święta oraz długie weekendy minimalny okres wynajmu wynosi 3 lub 4 doby, w zależności od długości wypadającego wydarzenia. W sezonie wakacyjnym pobyty tygodniowe. Dzień przed planowanym przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny przyjazdu.

Zapraszamy gości ze zwierzętami po wcześniejszym uzgodnieniu i akceptacji Regulaminu pobytu zwierząt. Opłata jednorazowa za każde zwierzę to 100zł.

WILCZAOSTOJA.PL - WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024