menu

SZARA WILCZYCA

SKANDYNAWSKI DOMEK DLA CAŁEJ RODZINY

"Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz". Albert Einstein

Do dyspozycji naszych gości mamy trzy przepiękne domki w stylu skandynawskim: duży dom o powierzchni blisko 70m2, który nazwaliśmy "Szara Wilczyca" oraz dwa mniejsze 35m2 domki "Szlachetny Jeleń" i "Szczwany Lis". Wszystkie domki położone są na urokliwej działce o powierzchni 10.000 m2 porośniętej laskiem sosnowym.

Szara Wilczyca

Wnętrze domu jest naprawdę wyjątkowe. Inspiracją do jego wystroju była dla nas postać Wilczycy. Dodatki o tematyce wilczej spotkać można na każdym kroku. Dzięki temu, że zachowaliśmy całą wysokość domu wnętrze jest bardzo słoneczne i przestronne, a antresola, która powstała tuż pod dachem jest idealnym miejscem do odpoczynku (baaardzo klimatycznym).

W pełni wyposażona kuchnia wraz z jadalnią i salonem tworzą jedną otwartą przestrzeń. Za salonem znajduje się sypialnia, która zapewni naszym gościom błogi sen. Łazienka, choć nieduża, jest bardzo przytulna i funkcjonalna.

Na zewnątrz można odpocząć na 60m2 drewnianym tarasie pośród zielonych sosen i śpiewu ptaków. Na tych którzy chcieliby się schować przed słońcem lub deszczem czeka duża, zadaszona weranda.

Cały dom wypełniony jest naturalnością i przytulną aurą. Będąc w środku poczuć można jedność z otaczającą nas naturą, a wakacyjny klimat unoszący się w powietrzu udzieli się każdemu.

Szlachetny Jeleń i Szczwany lis

Dwa klimatyczne domki w stylu skandynawskim, których urok na pewno Was urzeknie. Wnętrza domków są ciepłe i przytulne. Inspiracją do ich urządzenia były dla nas leśne zwierzęta: lis i jeleń. Każdy z domków jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Na wnętrze Szlachetnego Jelenia i Szczwanego Lisa składają się w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz z małą jadalnią i salonem, które tworzą otwartą dzienną przestrzeń. W domkach znajduje się także przytulna sypialnia i antresola z dwoma łóżkami oraz nieduża lecz funkcjonalna łazienka.

Nie zabrakło oczywiście drewnianego tarasu, z którego podziwiać można życie toczące się w koronach zielonych sosen.

Samotny Wilk

Samotny Wilk odłączył się od Watahy Wilczej Ostoi (o której możesz przeczytać tutaj) i znalazł swoje miejsce na pagórku wśród drzew na dużej działce (3.000 m2) po drugie stronie jeziora Siecino. Z ogrodzonej działki do jeziora jest jedynie 200 m.

Domek przeznaczony jest dla 2 osób, składa się z aneksu kuchennego, łazienki, przytulnej sypialni i salonu. W domku nie ma wifi ani telewizora, za to jest cisza, spokój i wchodzący do niego przez okna las.

Galeria zdjęć
WILCZAOSTOJA.PL - WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024